Nový Superb

Nový Superb

Nový Superb

Na čo láka nový Superb? Pozrite sa

Škoda Superb tento rok príde už vo svojej štvrtej novodobej generácii. Auto nadväzujúce na veľmi úspešných predchodcov ponúkne úplne nový dizajn. Ten sa zatiaľ ukrýva pod maskovaním, ale aj tak vo videu moderátor Alex Montyro ukazuje niektoré veľmi zaujímavé detaily chystanej novinky.

1

Štvrtá generácia modelu Škoda Superb dostane krásny dizajn s elegantnými, ale výraznými a jasne definovanými linkami. A tiež nové svetlomety s tradičným kryštalickým dizajnom, ktorý sa inšpiruje českým krištáľom.

Oproti predchádzajúcej generácii bude novinka dlhšia a vyššia a ponúkne tak posádke viac miesta. Od začiatku príde na trh nielen prevedenie kombi, ale aj limuzína. Batožinový priestor, ktorý je veľkou pýchou modelu Superb od jeho začiatku, teraz povyrastie o ďalších 30 litrov vo verzii kombi a o 20 pri limuzíne, takže nový Superb bude opäť patriť k najpriestrannejším a najpraktickejším vozidlám vo svojej triede.

2

Interiér dostane nové ovládacie prvky, vrátane veľkého dotykového displeja, ktorý môže mať uhlopriečku až 12,9 palca. Nové je umiestnenie voliča automatickej prevodovky na stĺpiku volantu. Nový Superb tiež v interiéri používa nové materiály, ktoré kladú veľký dôraz na trvalú udržateľnosť.

Superb sa bude vyznačovať bohatou výbavou, v ktorej nechýbajú najpokročilejšie asistenčné systémy, napríklad vrátane systému prediktívnej ochrany cyklistov. A nechýba celkom 28 Simply Clever riešení, ktorých bol Superb kedysi priekopníkom. Alex vo videu ukazuje dnes už legendárny dáždnik vo dverách, ktorý mal v roku 2001 premiéru pri prvej generácii modelu.

3

Pod kapotou novinky môže byť jedno z celkom šiestich pohonných ústrojov s výkonmi od 110 do 195 kW. V troch prípadoch pôjde o agregáty TSI (základom bude mild hybridný 1.5 eTSI), v dvoch o silné motory TDI a k dispozícii bude aj plug-in hybrid Superb iV, ktorý sľubuje čisto elektrický dojazd cez 100 kilometrov. K dispozícii budú samozrejme aj prevedenia s pohonom všetkých kolies.

X

Objednanie do servisu

Kontaktujte nás telefonicky:
Prosím, vyplňte nasledujúce polia a náš servisný zástupca vás kontaktuje do 3 pracovných dní.

Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti KARIREAL SLOVAKIA, a.s.
Viac informácií o servise