Ako prebieha kúpa vozidla?

Vieme, že kúpa nového vozidla prináša so sebou okrem radosti aj veľa otázok. Využívame svoje dlhoročné skúsenosti, aby sme vám tento proces maximálne uľahčili. Nemusíte byť automechanik ani mať naštudované všetky motoristické magazíny, aby ste od nás odišli spokojný na novom vozidle.

Ako tisíce spokojných zákazníkov pred vami aj vy sa môžete spoľahnúť, že u nás v Karireal máte na ceste za svojímnovým vozidlom po boku odborníka.

9 krokov k vášmu novému vozidlu

 1. Návšteva showroomu

  Zastavte sa v našej predajni v Bratislave alebo v Pezinku, kde sa vás rád ujme jeden z našich obchodníkov, ktorý vás bude sprevádzať celou kúpou až do konca.

 2. Výber vhodného vozidla

  Benzín, diesel, automat, manuál, pre dvoch či pre piatich, do práce alebo na výlety? Povedzte nám o svojich predstavách a spolu vyberieme vyhovujúce modely, ktoré si môžete otestovať.

 3. Testovacia jazda

  Vyskúšajte, ktorý model vám najviac vyhovuje. Pokojne nasadnite s predajcom do každého jedného a vydajte sa spolu na skúšobnú jazdu po okolí. Pozorne sledujte, počúvajte, skúšajte výkon motora, komfort interiéru, asistenčné systémy, kvalitu audiovýbavy. Pretože iba tak zistíte, s ktorým vozidlom si najlepšie rozumiete.

 4. Výber financovania

  Keď spolu schválime cenovú ponuku, sami sa rozhodnete, ako chcete za svojenové vozidlo zaplatiť. U nás máte na výber hotovosť, lízing aj úver.

  Ak sa rozhodnete pre lízing alebo pre úver na nové vozidlo, budeme od vás na úvod potrebovať tieto doklady:

  • fyzická osoba – občiansky preukaz, vodičský preukaz, potvrdenie o príjme, podpísanú žiadosť,
  • právnická osoba – občiansky preukaz konateľa, výpis z OR SR, podpísanú žiadosť.

  Niekedy si banka vyžiada aj ďalšie dokumenty.

 5. Podpísanie záväznej objednávky vozidla

  V prípade, že ste si zvolili lízing alebo úver na nové vozidlo, po podpísaní záväznej objednávky začneme riešiť ich schválenie v banke, ktoré nám banka zvyčajne spätne potvrdí do 4 hodín.

 6. Platba za vozidlo

  Za objednané vozidlo zaplatíte buď akontáciu k lízingu či k úveru, alebo celú sumu za vozidlo.

 7. Dohodnutie termínu prevzatia vozidla

  Chceme vám šetriť čas, preto termín prevzatia prispôsobíme vášmu kalendáru. Prípadne ho spojíme s termínom podpísania lízingovej alebo úverovej zmluvy, aby ste nemuseli merať cestu dvakrát.

 8. Registrácia vozidla na dopravnom inšpektoráte

  Aby ste si mohli naplno užívať bezstarostnú jazdu novým vozidlom, musíte ho zo zákona najskôr prihlásiť na dopravnom inšpektoráte. My vám ponúkame 2 možnosti:

  • buď vám zapožičiame naše prevozné značky a vozidlo prihlásite sami,
  • alebo vás zbavíme starostí a celé prihlásenie vybavíme za vás.
 9. Prevzatie vozidla

  Nový spoločník na cesty vás už čaká v dohodnutej pobočke, kde vám s radosťou odovzdáme kľúče a zaželáme veľa šťastných kilometrov.

Pozrieť ponuku vozidiel

X

Objednanie do servisu

Kontaktujte nás telefonicky:
Prosím, vyplňte nasledujúce polia a náš servisný zástupca vás kontaktuje do 3 pracovných dní.

Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti KARIREAL SLOVAKIA, a.s.
Viac informácií o servise